Etimesgut Halı Yıkama Vizyonumuz:

  • Etimesgut halı yıkama olarak vizyonumuz siz müşterilerimizin halılarını en güzel şekilde, temizliğini sağlamak.
  • Vermiş olduğumuz halı yıkama hizmeti için aldığımız ücreti tam olarak hak etmiş olmak.
  • Halılarınızı sözde değil özde temizlemiş olmak.
  • Halılarınızı yıkamayı bir kereliğine mahsus değil, belirli dönemlerde yıkama sürekliliğini sağlamak.
  •  Etimesgut halı yıkama fabrikamızın yapmış olduğu bütün uygulamalarda garantili hizmet sunmak.
  • Kendimizi sürekli yenileyerek en iyi hizmeti verebilmek.
  • Teknolojiyi yakından takip ederek, son teknoloji halı yıkama makinelerini bünyemize katmak.
  • En hijyenik halı yıkama hizmetini sunmak.
  • Vermiş olduğumuz halı yıkama ve yorgan yıkama hizmetlerinde asla kaliteden ödün vermemek.
  • En önemlisi de müşteri memnuniyetini sağlamak.

Yeterli iş tecrübesine sahip bir halı ve kilim yıkama işletmesinin yüksek hijyen kalitesinde sonuçlar ortaya koyabilmesi için hassasiyet gerektiren aşamalardan birisi de ağartıcı maddelerin farklı özelliklerdeki halılara hangi tekniklerle uygulama yapılacağı konusunu bilmektir. Çünkü bilinen bir gerçektir ki piyasada tutulan bir halı yıkama deterjanı kullanıyor olmak halı yıkamanın kalitesini kesin olarak belirler. Etimesgut otomatik yolluk ve halı yıkamaya halı ve kilimleri eski usullerle veya otomasyonlu yöntemle yıkatabilirsiniz fakat kaliteli deterjan kullanmak, yıkamanın kalite oranını direkt olarak etkilemektedir. Bu işte başarılı neticeye ulaşmak için bakterileri arındırabilen endüstriyel deterjanlar uygulamak büyük öneme sahiptir.

Yıkama işlemlerinde birinci aşama ücretsiz servisin söz verdiği saatler içinde vereceğiniz adrese gelmesidir ve bu işlem ile ilgili artı bir bedel istenmemelidir. Her halükarda disiplinli bir temizlik fabrikası hızlıca ve anlaşılan zamanda verdiğiniz adrese gelir. Beklentileri yüksek birisi iseniz ve eğer, hoş olmayan bir sonuçla karşılaşmaktan çekiniyorsanız halılarınızı vereceğiniz halı firmasını seçmeden evvel bazı şeyleri araştırıp bilgi edinmeniz gerekiyor. Halıların temizlenmesinde kullanılan otomasyonlu sistemler ve geliştirilmiş leke çıkarıcılar işimizi en iyi şekilde sürdürmemize yardımcı oluyor. Bu anlamda bizler de Etimesgut halı ve yolluk yıkama olarak bu önemli durumun farkındayız ve işletmemizde kalitesiyle öne çıkmış yıkama ve kurutma makinelerini kullanmaya çalışıyoruz.

Temizlik ihtiyacı olan halıların yıkama işleminden amaçlanan hijyenik sonucu sağlamak için deneyim gerektiren bir dizi şartlara uymak çok önemlidir. Altını çizmek gerekirse halı ve kilimleri yıkatırken beklentilerinizin karşılanması için önem verilecek şey, halıyı yıkayacak işletmenin lekelerin çıkarılması ve hijyen konusunda bilgili bir halı ve kilim yıkama firması olmasının gerekli olduğudur.

Halı yıkayacak bir firmanın yıkama kalitesi, işini benimsemiş personel kadrosu ve bununla beraber kullandığı ekipmanların yüksek kalitede olmasıyla tespit edilir. Etimesgut halı yıkama tarafından yıkama bölümüne getirilmiş olan yıkanacak halılar karıştırılmadan cinslerine göre ayrıştırılır çünkü farklı yapıdaki halılar aynı yıkama tekniği ile yıkama yapılamaz. Halı yıkamada kusursuz temizliğe gerekli özeni gösteren bir kimse iseniz kaliteli deterjan kullanan halı yıkama işletmelerini tercih etmek zorundasınız.

Halı yıkama sanayisi de diğer sektörler gibi gelişen endüstriden fayda sağlamış bir sektördür ve mühendislik alanındaki son dönemdeki yenilikler temizliğin kalitesini hakikaten çok yükseltmiştir. Halıların hızla kurumasının sağlanmasında sıkma makinesinden yardım almak kurutmanın istenen başarıya ulaşması için oldukça önemlidir. Santrifüj makinesiyle sıkılmış halılar asılmaya ihtiyaç duyar ki bakterisiz kurutma tam manasıyla bu şartla sağlanır. Özel ortamlarda kuruduğu tespit edilen halı ve kilimler son kontroller için kalite kontrol kısmına sevk edilir ve burada tarama ile birlikte parfüm ve paketleme çalışmaları yürütülür. Son kontrol aşamaları da nihayete eren halılar etiketlerine göre bir araya getirilecek biçimde gruplara ayrılıp, sevkiyat elemanlarına aktarılır ve önceden anlaşılan zaman içerisinde halı ve yolluklar teslimat noktasına sevk edilir.

Halı yıkama sistemlerindeki gelişmelerle beraber son yıllarda iki farklı halı ve kilim yıkama tekniği ortaya çıkmıştır ki, bu sistemlerden ilki elle yıkama olarak tarif edilen yöntem, ikincisi ise otomatik halı yıkama makinesiyle yapılan yıkama sistemidir. Otomasyonlu halı yıkama makinalarıyla icra ettiğimiz yıkamanın meçle yıkamaya göre pek çok avantajı vardır ki, bu faydaların en çok önem arz edeni belki de çift yönlü yıkamadır.