Uzman halı yıkama fabrikamız kuruluşundan bu güne sürekli gelişim gösteren ve teknolojiyi yakından takip eden bir firma olmuştur. Uzman halı yıkama fabrikamız Etimesgut da Etimesgut halı yıkama Elvankent de Elvankent halı yıkama Eryaman da Eryaman halı yıkama ve Sincan da Sincan halı yıkama fabrikası olarak hizmet vermektedir. Uzman halı yıkama fabrikamız sadece halı yıkama, yorgan yıkama ve battaniye yıkama işlemleri yapar. Kesinlikle oto yıkama vs. yapmaz. Uzman halı yıkama fabrikamız halı yıkama işlemlerinde otomatik halı yıkama makinesi kullanır. Otomatik halı yıkama makinemizin en büyük özelliklerinden birisi de halıların hem altını hem de üzerini derinlemesine temizlemesidir. Bazı halı yıkama firmalarında böyle bir özellik olmadığından halıların altlarını yıkamamaktadırlar. Halının üzeri kirlendiği gibi tabi ki altıda kirlenmektedir. Uzman halı yıkama da böyle bir durum söz konusu bile değildir.

Uzman halı yıkama Ankara fabrikamız bir çok semte hizmet sunmaktadır. Fabrikamız Ankara Uzman halı yıkama halılarınızı bir telefonla adresinizden alarak hijyenik bir temizlik sağlar. Uzman halı yıkama servisleri tamamen ücretsizdir. Uzman halı yıkama müşterilerine en iyi halı yıkama hizmetini sunar. Uzman halı yıkama firmamız müşterilerimizin tavsiyeleriyle hızla büyümeye devam ediyor. Uzman halı yıkama, hijyen kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetinin kesiştiği firma. Uzman halı yıkama Bırakın Uzmanı Yıkasın...

Şagi makine ya da yün halıların yıkama işleminden istenen kaliteli sonucu elde etmek için deneyim gerektiren özel kuralları sağlamak gerekliliktir. Halıların temizliğini yapacak bir işletmenin ortaya koyduğu kalite, özenli çalışan bir çalışma ekibi ve bununla birlikte kullandığı deterjanların uygun standartlarda olmasıyla anlaşılabilir.

Yıkandıktan sonra halıların hedeflenen sürede kurutulmasında bu işe özel bir sıkma makinesi kullanmak bu işin hedeflenen başarıya ulaşması için çok önemlidir. Endüstriyel sıkma makinesinde suyundan arındırılan halı ve yolluklar askılara asılmaya gereksinim duyar ki bakterisiz kurutma tam anlamıyla bu metotla sağlanır. Kurutmalıklarda kuruduğu anlaşılan halılar son kontroller için son denetim alanına taşınır ve burada fırçalama, tarama ile beraber ambalajlama ve parfümleme işlemleri yapılır. Son kontrol işleri de nihayete eren halılar barkot numaralarına göre bir araya getirilecek biçimde gruplanıp, dağıtım araçlarına teslim edilir ve bundan sonra söz verilen zaman diliminde halılar teslimat noktasına sevk edilir. Halı yıkama sektörü de diğer sanayi dallarındaki gibi gelişen endüstriden pozitif yönde etkilenmiş bir sektördür ve sanayi alanındaki yeni teknolojik şartlar temizliğin niteliğini gerçek anlamda üst düzeye yükseltmiştir. Etimesgut halı yıkama çalışanlarınca yıkama alanına naklolunan halı ve kilimler karıştırılmadan cinslerine göre yıkamak üzere hazırlanır çünkü, değişik özellikteki halılar birlikte yıkanamaz.

Fabrikamızda kullanılan yeni teknikler ve artı olarak üstün özellikli leke çıkarıcılar yıkamayı kusursuz bir şekilde sürdürmemize olanak tanıyor. Buradan hareketle ilk günden beri Etimesgut halı ve yolluk yıkama şirketi olarak bu önemli durumun farkında olduğumuz için yıkama işlemlerimizde kalitesiyle bilinen otomatik makineleri kullanıyoruz. Etimesgut kilim ve halı yıkamaya halıları elle ya da bilgisayarlı sistemle yıkatabilirsiniz fakat deterjan kalitesi, yıkamanın sonucunu hatırı sayılır derecede etkiler. Zira istenen sonucu almak için ciddi hijyen sağlayan endüstriyel deterjanlar kullanmak fazlaca önemlidir.

Bu işlemlerde ilk aşama, halı yıkama servisinin önceden belirlenen süre içerisinde adresinize gelmesidir ve bu iş ile alakalı artı bir bedel istenmemelidir. Zaten özverili bir halı yıkama kuruluşu hiç gecikmeden ve belirtilen sürede verdiğiniz adrese gelir. Yeterli iş tecrübesi olan bir halı yıkama fabrikasının başarılı bir iş çıkarabilmesi için gerçekten önemli hususlardan birisi de leke çıkarıcıların farklı halılara hangi metodlarla kullanılacağıyla alakalı seçici olmaktır. Çünkü kabul edilmelidir ki kalite standartları üst seviyede olan bir şampuan kullanıyor olmak bu işin kalitesini çok etkiler. Halılarının temizliğine önem veren birisiyseniz ve eğer, hijyen kalitesi düşük sonuçlarla karşı karşıya gelmekten endişeleniyor iseniz yıkama yaptıracağınız halı yıkama fabrikasına halılarınızı yıkatırken bazı önemli kuralları bilip dikkatli olmanız gerekiyor.

Teknolojik gelişmelerle birlikte son yıllarda iki türlü yıkama tekniği uygulanmaya başlanmıştır ki, bu metotlardan bir tanesi manuel yıkama diye tarif edilen yöntem, diğeriyse otomatik halı yıkama makinesiyle sürdürülen yıkama sistemidir. Otomatik programlı halı yıkama makineleriyle yaptığımız yıkama işinin eski usule göre bir çok yararı gündeme gelir ki, bunlardan en çok önem arz edeni belki de halının arka yüzünün de yıkanmasıdır. Özellikle yüksek kaliteye gerekli özeni gösteren biriyseniz markası belli olan şampuanları kullanan halı ve yolluk yıkama fabrikalarını tercih etmelisiniz.

Birikimlerimiz gösteriyor ki halıları yıkatırken iyi bir yıkama için her şeyden önce bilinmesi gereken şey, halıları yıkayacak kuruluşun yıkama ve leke çıkarmada beceri kazanmış bir temizlik kuruluşu olması gerektiğidir.