Sincan halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama ve overlok hizmetleri vermekteyiz. Sincan halı yıkama yıkanacak halılarınızı, en kısa zamanda kapınızdan alır. Kapınızdan alınan halıların, etiketlenmesi sağlanarak, diğer müşterilerin halılarıyla karışmamaları sağlanır. Sincan halı yıkama fabrikamıza gelen halılar için, öncelikle en uygun yıkama şekli seçilir. Halılar halı yıkama makineleriyle bütün kirlerinden arındırılana kadar yıkanırlar. Sincan halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama hizmetleri vermekteyiz.

İşini bilen bir halı, kilim ve yolluk yıkama şirketinin başarısı seviyesi yüksek bir neticeye varabilmesi için gerekli şeylerden bir tanesi de leke çıkarıcı sarf malzemelerin hassas halılara ne tür metodlarla uygulama yapılacağıyla alakalı donanım sahibi olmaktır. Zira ispatlanmış bir gerçektir ki, piyasada tutulan bir şampuan kullanıyor olmak temizlikle ilgili işlerin kalitesini direkt olarak etkiler. Ortaya koymalıyız ki halı ve yollukları yıkatırken hedeflenen yüksek kalite için her şeyden önce dikkatli olunacak konu, halıyı yıkayacak fabrikanın lekelerle mücadelede özverili bir halı yıkama fabrikası olmasındaki zaruriyettir.

Sincan halı yıkama işletmesindeki yıkama alanına getirilmiş olan yıkanacak halılar karıştırılmadan leke türleri göz önüne alınarak ayrı bölümlere aktarılır çünkü, farklı türdeki halılar aynı malzemelerle yıkanamaz. Bu işlerde hijyen kalitesine gerekli özeni gösteren bir kimse iseniz standartlara uygun leke çıkarıcıları kullanan halı ve kilim yıkama işletmelerini tercih edin. Kirli bir halının yıkanmasından istenen kaliteli sonucu almak için uzmanlık gerektiren özel kuralların yerine getirilmesi gerekmektedir.

Yıkamadan sonra halıların biran önce kurumasının gerçekleşmesinde otomatik sıkma makinesi kullanılması, bu işin problemsiz halledilmesi için çok önemlidir. Otomatik sıkma makinesinde suyu alınan halı ve yolluklar asılmaya ihtiyaç duyar ki, bakterilerin yok olması sadece bu şartla sağlanabilir. Yeterli miktarda kurumuş olan halılar son kontrollerin yapılması için kontrol masasına sevk olunur ve bu birimde tarama, fırçalama ile beraber ambalaj işlemleri yapılır. Son prosedürleri tamamlanan halı ve yolluklar fiş numaralarına göre bir arada tutulacak biçimde ayrılıp, dağıtım araçlarına aktarılır ve böylece önceden anlaşılan gün ve saatte halılar teslimat noktasına ulaştırılır. Standartlara uygun hizmet almak isteyen birisiyseniz ve şayet, hijyen kalitesi düşük bir görüntüyle karşı karşıya gelmekten çekiniyorsanız, halılarınızı temizleteceğiniz yıkama fabrikasını tercih ederken önemli ayrıntıları göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Halıların yıkatılmasında öncelikli aşama, ücretsiz servisin söylenilen sürede halıları almasıdır ki bu iş için ilave bir ücret istenmemelidir. Bu anlamda disiplinli bir halı yıkama ve overlok kuruluşu kesin olarak söz verdiği saatte adresinizde olacaktır. Kirlenen halıları yıkayan bir firmanın kalitesi, disiplinli çalışan bir çalışma ekibi ve bununla beraber uygulamada kullandığı malzemelerin uygun kalitede olmasıyla bilinir. Teknolojinin geldiği noktada günümüzde farklı iki halı yıkama sistemi ortaya çıkmıştır ki, bu sistemlerden birisi elle yıkama olarak isimlendirilen yöntem, diğeriyse tam otomatik sistemlerle yapılan yıkama sistemidir. Otomatik programlı halı yıkama makinesi ile icra edilen yıkama işinin elde yapılan yıkamaya göre fazlaca avantajı bulunmaktadır ki, bunlardan en fazla önemli olanı belki de fırça baskısının daha yüksek olmasıdır.

Temizlik sağlamada kullanılan yeni teknikler ve bununla birlikte üstün özellikli sarf malzemeleri yıkamayı en az riskle sürdürmemize yardımcı oluyor. Bu nedenle en başından beri Sincan halı yıkama olarak bu şartın bilincindeyiz ve işletmemizde en iyi endüstriyel ekipmanları kullanarak yıkama yapıyoruz. Bu sektör de piyasadaki diğer sektörlerde olduğu gibi endüstriyel gelişmelerden olumlu yönde etkilenmiş bir iştir ve endüstriyel alandaki yeni uygulamalar bu işin kalitesini gerçek anlamda üst seviyelere çıkarmıştır.

Sincan son sistem yolluk ve halı yıkamaya halı ve yollukları elle veya bilgisayarlı yöntemle yıkatabilirsiniz ama deterjan kalitesi, yıkamanın sonucunu tamamen belirleyici özelliktedir. Kaldı ki başarılı bir neticeye varmak için antibakteriyel endüstriyel deterjanlar ile uygulama yapmak oldukça önemlidir.