Etimesgut halı yıkama bir telefonla halılarınızı kapınızdan makbuz karşılığı alır. Sizleri hiçbir zahmete sokmadan halılarınızı en iyi şekilde temizleyip ambalajlanmış bir şekilde teslim eder. Halı yıkama etimesgut u seçin, sizinde halılarınız hem tertemiz olsun, hem de tamamen sağlığa uygun olsun. Etimesgut halı yıkama müşterilerine hijyenik hem de ekonomik çözümler sunar.

Makine sistemlerinin gelişmesiyle birlikte günümüzde iki değişik halı ve kilim yıkama sistemi geliştirilmiştir ki, bu metotlardan birincisi elde yıkama diye bilinen yöntem, ikincisi ise otomatik sistemle sürdürülen yıkama türüdür. Otomatik programlı halı ve kilim yıkama makinesiyle icra ettiğimiz yıkama işlemlerinin elde yapılan yıkamaya göre fazlaca faydası mevcuttur ve bu faydaların en önemli olanı zannederim halının arka yüzünün de yıkanmasıdır. Uzun süre kullanılan halıların yıkanmasından istenen başarılı sonucu almak için özen gerektiren özel koşullara uymak zorunluluktur.

Kirlenen halıları yıkayan bir firmanın kalite göstergesi, iş ahlakına sahip personel ve bununla birlikte kullandığı deterjanların uygun kalitede olmasıyla ölçülebilir. Artık kullanılan yeni teknikler ve bununla beraber geliştirilmiş deterjanlar bu mesleği en iyi şekilde tatbik etmemize olanak tanıyor. Bundan ötürü senelerdir Etimesgut kilim ve halı yıkama şirketi olarak bu ayrıntının bilincindeyiz ve işletmemizde kalitesi en yüksek olan ekipmanları kullanan bir firma olarak biliniyoruz. Halılarımızın gereken sürede kurumasının sağlanmasında özel bir sıkma makinesiyle halıyı sıkmak bu işin problemsiz halledilmesi için çok önemlidir. Sıkma makinesinde suyu alınan halı ve kilimler güneşte bekletilmeye ihtiyaç duyar ki bakterilerin yok olması yalnızca bu sayede sağlanır. Gerektiği kadar kuruyan halı ve kilimler son kontroller için kalite kontrol alanına sevk edilir ve bu noktada halıların son kontrolü ile beraber parfüm ve paketleme çalışmaları yürütülür. Tüm detaylı kontrol prosedürleri sonuçlanan halılar her adrese göre bir sıralama sağlanacak şekilde toparlanıp, dağıtım birimine yönlendirilir ve randevulaşılan gün ve saatte halılar ve yolluklar müşterilere dağıtılır.

Birikimlerimiz gösteriyor ki yolluk ve halıları yıkatırken kalite için her şeyden evvel göz önünde bulundurulması gereken şey, halı yıkama işimizi görecek kuruluşun hijyenik yıkamada yeterli donanıma sahip bir temizlik işletmesi olmasındaki gerekliliktir. Etimesgut halı yıkama fabrikasındaki yıkama bölümüne nakledilen halı ve kilimler, karıştırılmadan leke türleri tespit edilerek yıkamaya hazırlanır çünkü, değişik özellikteki halılar aynı makinede yıkanamamaktadır.

Kaliteye önem veren bilinçli bir tüketici olarak eğer, yetersiz bir durumla karşılaşmaktan endişeleniyorsanız halılarınızı temizleteceğiniz halı yıkama fabrikasıyla seçerken bazı önemli hususları göz ardı etmemeniz gerekiyor. Profesyonel bir halı ve kilim yıkama firmasının başarısı seviyesi yüksek bir neticeye varabilmesi için gerekli aşamalardan birisi de leke çözücü malzemelerin farklı halılara hangi metodlarla uygulama yapılacağı konusunun bir kalite kriterine bağlanmasıdır. Zira bilinmelidir ki, standartlara uygun bir halı şampuanı kullanmak temizlikle alakalı işlerin kalitesini kesin olarak belirler. Etimesgut çift yönlü halı ve yolluk yıkamaya yolluk ve halıları manuel olarak ya da bantlı teknikle yıkatabilirsiniz ama deterjan seçimi, halı yıkamanın neticesini net olarak belirleyicidir. Temizlik işlerinde başarılı neticeye ulaşmak için bakterileri arındırabilen halı yıkama şampuanları uygulamak çok önemlidir.

Halı yıkama da piyasadaki diğer işlerde olduğu gibi teknolojik gelişmelerden fayda sağlamış bir iş alanıdır ve sanayi alanındaki yeni teknik imkanlar sektörün kalitesini hakikaten yükseklere çıkartmıştır. Halıların yıkanması işinde ilk adım servis aracının söylendiği saatler içinde halılarınızı almaya gelmesidir ve bu iş ile ilgili fazladan bir bedel verilmemelidir. Bu manada iyi iş yapan bir yıkama kuruluşu kesin olarak sözleşilen zaman aralığında adresinizde olur.

Siz de temizliğe gerekli özeni gösteren biri iseniz standartlara uygun deterjanlar kullanan halı ve yolluk yıkama işletmelerini seçmelisiniz.