Etimesgut Piyade Mahallesi bölgesinde halı, kilim, battaniye yorgan yıkama hizmetleri veriyoruz.

Öncelikle hijyene bakan bir kimse iseniz kalitesi kanıtlanmış leke çıkarıcıları kullanan halı ve yolluk yıkama şirketlerini seçmek durumundasınız. Teknolojinin geldiği noktada günümüzde iki türlü halı ve kilim yıkama tekniği uygulanmaya başlanmıştır ki, bu metotlardan birincisi meçle yıkama olarak tabir edilen sistem, diğeriyse otomatik makinelerle yapılan yıkama metodudur. Tam otomatik halı yıkama makinesi ile sürdürdüğümüz yıkamanın elde yapılan yıkamaya göre bir çok faydası sayılabilir ve bu avantajlardan en dikkat çekicisi her halde çift taraflı yıkamadır. Etimesgut otomatik sistem kilim ve halı yıkamaya kilim ve halıları eski usulle ya da bilgisayarlı teknikle yıkatabilirsiniz fakat kaliteli halı yıkama deterjanı kullanmak, halı yıkama işinin sonucunu büyük ölçüde değiştirir. Halıların yıkanmasında olumlu bir sonuç için bakterileri temizleyebilen temizlik malzemeleri kullanmak gereklidir. Halı ve yollukların gereken sürede kurumasının sağlanmasında bu iş için yapılmış bir sıkma makinesinin kullanılması, bu işin problemsiz halledilmesi için ciddi önem teşkil etmektedir. Sanayi tipi sıkma makinesinden çıkan halı ve kilimler asılmaya gereksinim duyar ki, iyi bir dezenfeksiyon tam olarak bu şartla sağlanabilir. Yeterli miktarda kurumuş olan halı ve yolluklar kontrol işlemleri için denetim alanına sevk edilir ve bu masada halıların son kontrolü ile beraber poşetleme çalışmaları yapılır. Ambalaj ve parfümleme işleri tamamlanan halı ve yolluklar kayıt numaralarına göre bir arada tutulacak şekilde planlanıp, servis araçlarına yönlendirilir ve bundan sonra söylendiği zamanda halılar müşterilere ulaştırılır.

Hangi tip olursa olsun halıların yıkanmasından amaçlanan sağlıklı sonucu kazanmak için tecrübe gerektiren bir takım koşullara uyulması gerekmektedir. Yıkama yapacak bir şirketin kalite standartı, işini seven bir çalışma ekibi ve bununla beraber kullandığı temizlik deterjanlarının kalitesiyle bilinir.

Bu işte birinci aşama halı toplama servisinin söylenilen gün ve saatte vereceğiniz adrese gelmesidir ve bu işlem için ekstradan bir para talep edilmemelidir. Unutmayın kaliteli iş yapan bir halı yıkama ve overlok fabrikası geç kalmadan söz verdiği saatte alır halıları. Tecrübeler gösteriyor ki kilim ve halıları yıkatırken kaliteli bir sonuç için her şeyden önce göz önünde tutulacak şey, halıları yıkayacak şirketin hijyen kalitesi konusunda beceri kazanmış bir yıkama fabrikası olması gerektiğidir.

Yıkamacılık sektörü de benzer işlerdeki gibi teknik ilerlemelerden pozitif etki almış bir iş alanıdır ki, teknolojik alandaki yeni uygulamalar temizliğin kalitesini gerçekten çok üst düzeye çıkartmıştır.

İyi hizmet almak isteyen birisi iseniz ve şayet, beklentinizin altında bir sonuçla karşılaşmaktan tedirginseniz, halılarınızı temizleteceğiniz halı yıkama firmasını seçerken bazı önemli detayları araştırmalısınız. Tecrübeli bir kilim ve halı yıkama fabrikasının hijyen kalitesi yüksek bir sonuç alabilmesi için gerekli şartlardan biri de leke çözücü malzemelerin çeşitli halılara hangi usullerle uygulama yapılacağının bilinmesidir. Zira kabul edilen bir gerçektir ki yüksek düzeyde kaliteli bir halı yıkama şampuanı kullanmak hijyen gerektiren işlerin sonucunu çok etkiler.

Etimesgut halı yıkama servisiyle yıkama alanına naklolunan halılar öncelikle lekelerine göre farklı alanlara alınır zira tüm halılar aynı makine ve deterjanla yıkanmaz. Yıkamada kullanılan yeni makineler ve anbibakteriyel sarf malzemeleri işimizin gereğini hatasız bir şekilde uygulamamıza imkan sağlıyor. Bu nedenle her daim Etimesgut halı yıkama şirketi olarak bu hususun farkındayız ve işletmemizde en güçlü makineleri kullanma gayretindeyiz.