Etimesgut halı yıkama olarak Etimesgut’un her bölgesine, halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Etimesgut halı yıkama halılarınızı bir telefonla kapınızdan alarak, en iyi şekilde halılarınızı yıkar. Etimesgut halı yıkama, önceden belirlenmiş olan tarihte ve saatte halılarınızın teslimatını gerçekleştirir. Etimesgut halı yıkama da müşteri memnuniyeti, garantimiz altındadır.

Halı yıkamada yüksek hijyene bakan bir kimse iseniz kalitesi kanıtlanmış deterjanlar kullanan halı ve kilim yıkama işletmelerini tercih etmek zorundasınız. Yıkamada öncelikli aşama, ücretsiz servisin söz verdiği zamanda vereceğiniz adrese gelmesidir ve bu iş ile ilgili ek bir para verilmemelidir. Kaldı ki iyi iş yapan bir halı yıkama firması bir şekilde anlaşılan sürede halılarınızı teslim alır.

Halı ve yollukların biran önce kurumasının gerçekleşmesinde bir sıkma makinesinden yardım almak bu işin hedeflenen başarıya ulaşması için son derece önemlidir. Endüstriyel sıkma makinesinin sıktığı halı ve kilimler askıya alınmaya ihtiyaç duyar ki bakterisiz kurutma tam manasıyla bu yolla sağlanabilir. Güneşli havada kuruması tamamlanan halı ve yolluklar kontrol edilmesi için son kontrol bölümüne sevk edilir ve bu birimde leke kontrolleri ile birlikte paket ve parfümleme çalışmaları yapılır. Ambalajlama işleri de neticelenen halı ve yolluklar dağıtım yerlerine göre bir sıralama yapılacak şekilde planlanıp, servis elemanlarına aktarılır ve önceden anlaşılan saatler içerisinde halı ve yolluklar sahiplerine iade edilir. Etimesgut deneyimli halı ve kilim yıkamaya halıları eski usulle yahut otomatik yöntemle yıkatabilirsiniz ama kullanılan deterjanların kalitesi, temizliğin başarısını neredeyse tamamen etkilemektedir. Bu işte kaliteli bir sonuç almak için arındırma gücü yüksek olan deterjanlar uygulamak büyük önem arz etmektedir. Yıkama işleri de diğer sanayi işlerindeki gibi ilerleyen teknolojiden olumlu etki almış bir sektördür ve mühendislik alanındaki yeni teknik imkanlar işin kalite standartını gerçekten çok üst düzeye çıkartmıştır.

Tecrübeler ortaya koyuyor ki halıları yıkatırken istenen kaliteli neticeye varmak için ilk önce bilinmesi gerekli olan konu, yıkama işinin verileceği firmanın temizlik konusunda titizliği ilke edinmiş bir kilim ve halı yıkama fabrikası olması gerektiğidir. Deneyimli bir halı ve kilim yıkama işletmesinin hijyen kalitesi yüksek bir hizmet verebilmesi için gerekli şeylerden birisi de leke çözücülerin çeşitli halılara hangi tekniklerle uygulama yapılacağıyla alakalı donanım sahibi olmaktır. Bu anlamda bilinmelidir ki, kalitesi kanıtlanmış bir şampuan kullanmak yıkama işinin sonucunu doğrudan belirler.

Özellikle kullandığımız yeni araçlar ve bununla birlikte üstün özellikli deterjanlar işimizin gereğini kusursuz biçimde sürdürmemize imkan tanıyor. Bu yüzden biz de Etimesgut halı ve yolluk yıkama olarak bu konunun farkında olduğumuz için halıları yıkarken kalitesi en yüksek olan otomatik makineleri kullanan bir firma olarak biliniyoruz. Etimesgut halı yıkama servis aracıyla yıkama birimine nakledilen halı ve kilimler önce leke türlerine bakılarak yıkamak üzere hazırlanır çünkü, her halı aynı teknikle yıkanamamaktadır. Yıkanması gereken halıların yıkanmasından amaçlanan başarılı sonucu kazanmak için profesyonellik gerektiren bazı şartlara uyulması çok önemlidir.

Halı yıkama sistemlerindeki gelişmelerle beraber son senelerde iki ayrı yıkama sistemi uygulanmaya başlanmıştır ki, bu tekniklerden ilki manuel yıkama şeklinde bilinen sistem, ikincisi ise otomatik halı yıkama makinesiyle icra edilen yıkama modelidir. Otomasyonlu halı yıkama makinesi ile sürdürdüğümüz yıkama işinin meçle yapılan yıkamaya göre bir çok avantajı vardır ki, bunlar arasında en önemlisi zannederim daha titiz bir yıkama yapılmasıdır. Temizlikte titiz birisi iseniz ve eğer, yetersiz bir durumla karşılaşmaktan tedirginlik içerisindeyseniz, halı yıkama işinizi vereceğiniz halı yıkama firmasını seçmeden evvel bir kısım önemli şeyleri bilip dikkatli olmanız gerekiyor.

Yıkama yapacak bir işletmenin ortaya koyduğu kalite, disiplinli personel ve bununla birlikte kullandığı malzemelerin kalite standartlarına uygunluğu ile ölçülür.