Etimesgut battaniye yıkama fabrikamız battaniyelerinizi sadece yıkamakla kalmıyor, aynı zamanda da sağlığa uygun koşullara kavuşturuyor. Battaniye kullanılmayan ev hemen hemen yok gibidir. Bir çok insanın en az bir battaniyesi vardır. Battaniyenin temizliği de en az yorgan yıkama kadar önem arz eder. Battaniyelerimizle özellikle geceleri sürekli bir temas söz konusudur. Bu nedenle battaniyelerin hijyenik durumda olması şarttır. Battaniye yıkama işleminin evlerde yapılması son derece zor bir durumdur. Çünkü bir çok çamaşır makinasına sığmayacak kadar büyüktürler. Bu sebeple bir çok insan evde battaniye yıkamayı pek tercih etmez. Biz Etimesgut battaniye yıkama olarak battaniyelerinizi en temiz olacak biçimde yıkamaya çalışıyoruz.

Fabrikamız Etimesgut battaniye yıkama halı ve yorganlarınıza gösterdiği aynı özeni battaniyelerinize de göstermektedir. Fabrikamız Etimesgut halı yıkama bütün yıkama işlemlerinde hijyeni birinci plana koyar. Çünkü ister halı olsun ister yorgan veya battaniye olsun insanlar bir şekilde temas halindedirler.

Etimesgut battaniye yıkama olarak Etimesgut un her bölgesine ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız. Battaniyeleriniz temizliği sizin için ne kadar önemliyse aynı şekilde Etimesgut battaniye yıkama firmamız için de aynı şekilde önemlidir. En güzel şekilde yıkaması yapılan battaniyeler parfümlenerek ambalajlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere yola çıkar. Etimesgut battaniye yıkama olarak tıpkı halı yıkama ve yorgan yıkama olduğu gibi battaniye yıkama işlemlerimizde firmamızın garantisi altındadır.

Etimesgut battaniye yıkama şirketimiz Etimesgut’un hemen hemen her bölgesine hizmet sunduğu gibi aynı zamanda da: Elvankent, Sincan, Fatih, Törekent, Yenikent, Eryaman bölgelerine de ücretsiz servis imkanı sunmaktadır.

İş yerimizde kullandığımız yeni makineler ve bunu destekleyen geliştirilmiş leke çıkarıcılar bu işleri kusursuz bir şekilde sürdürmemize imkan sağlıyor. Bu nedenlerden dolayı bizler de Etimesgut halı ve kilim yıkama olarak bu hususun farkında olduğumuz için firmamızda en güçlü otomasyon sistemlerini kullanıyoruz. Bu işlemlerde birinci aşama ücretsiz servis aracının söylendiği saatte halıları almaya gelmesidir ve bu iş ile alakalı ekstra bir bedel verilmemelidir. Bize göre profesyonel bir halı yıkama ve overlok fabrikası muhakkak anlaşılan saatte adresinizde olur.

Eğer temizliğe gerekli özeni gösteren bir kimse iseniz kalite belgeleri tam olan deterjanlar kullanan halı yıkama fabrikalarını seçmek zorundasınız. Sezon boyu kirlenen halıların yıkama işleminden amaçlanan başarılı neticeyi kazanmak için deneyim gerektiren bir dizi koşullara uymak gerekliliktir. Yeterli iş tecrübesine sahip bir halı yıkama firmasının kusursuz neticeler ortaya koyabilmesi için gerekli şeylerden birisi de halı yıkama deterjanlarının farklı özelliklerdeki halılara ne tür metodlarla uygulanacağı hususunu iyi bilmektir. Çünkü hepimizin bildiği gibi kalitesi kanıtlanmış leke gidericiler kullanıyor olmak yıkamanın sonucunu doğrudan etkilemektedir.

Kilim ve halıları yıkayacak bir işletmenin kalite standartı, özenli çalışan eleman kadrosu ve bununla birlikte kullandığı deterjan ve leke çıkarıcıların yüksek kalitede olmasıyla ölçülür. Hijyene önem veren bir müşteri olarak şayet, beklentilerinize cevap vermeyen sonuçlarla karşı karşıya kalmaktan korkuyorsanız, yıkama yaptıracağınız halı yıkama fabrikasını tercih ederken, bir takım ayrıntıları araştırmalısınız.

Tecrübelerimize göre halıları yıkatırken beklenen kaliteye ulaşmak için her şeyden önce dikkatli olunacak konu, yıkama işini vereceğimiz şirketin temizlik konusunda tecrübe sahibi bir yıkama işletmesi olması gerektiğidir. Yeni halı yıkama makineleri sayesinde günümüzde ayrı iki yıkama sistemi geliştirilmiştir ki, bu metotlardan bir tanesi manuel yıkama diye anılan teknik, ikincisi ise bantlı yıkama sistemiyle yapılan yıkama modelidir. Otomatik programlı halı yıkama makinalarıyla yapılan yıkama işlemlerinin manuel yıkamaya göre bir çok avantajı vardır ki, bunların içinde en önemlisi belki de halının arka yüzünün de yıkanmasıdır. Yıkanan halıların hızlı bir şekilde kurutulmasında sanayi tipi bir sıkma makinesinin kullanılması, bu işin kusursuz olması için büyük önem teşkil etmektedir. Sıkma makinesinden çıkarılan halı ve kilimler askılara asılmaya ihtiyaç duyar ki, bakterilerden arınma ancak bu koşulla sağlanabilir. Güneşte kuruması gerçekleşen halı ve kilimler kontrol edilmesi için son kontrol masasına alınır ve bu noktada tarama, fırçalama ile beraber ambalajlama ve parfümleme uygulamaları yapılır. Ambalaj ve parfümleme işlemleri de tamamlanmış olan halı ve yolluklar barkot numaralarına göre bir araya getirilecek şekilde gruplara ayrılıp, servis araçlarına sevk edilir ve belirtilen zamanda halılar ve yolluklar adreslerine sevk edilir.

Etimesgut hijyenik halı ve kilim yıkamaya halıları eski usullerle ya da otomatik teknikle yıkatabilirsiniz ama iyi deterjan kullanmak, yıkamanın başarı oranını büyük oranda değiştiren bir özelliktedir. Zira beklenen bir sonuç almak için temizleme gücü yüksek leke çıkarıcılar ile yıkama yapmak gerekmektedir. Yıkamacılık ta benzer işlerde olduğu gibi endüstriyel ilerlemelerden etkilenmiş bir iştir ve endüstriyel alandaki son dönemdeki gelişmeler yıkamanın kalite standartını ciddi manada yükseklere taşımıştır.

Etimesgut halı yıkama tarafından yıkama bandına getirilen halılar öncelikle iplik özellikleri tespit edilerek yıkamaya hazırlanır çünkü, farklı türdeki halılar birlikte yıkanamaz.