Elvankent halı yıkama firmamızdaki tüm halı yıkama hizmetleri firmamızın garantisi altındadır. Elvankent halı yıkama kesinlikle oto yıkamacı değildir. Elvankent halı yıkama sadece halı yıkama ve overlok hizmeti verir. Elvankent halı yıkama da kampanya başlamıştır. Makine halısının m2 fiyatı 2.5 tl. Elvankent halı yıkama da beğenilmeyen halıdan ücret talep edilmez. Müşteri memnuniyeti daima ön planda tutulur. Elvankent halı yıkama, halılarınızı poşetli ve güzel kokular içerisinde teslimatını gerçekleştirir. Elvankent halı yıkama firmamızdaki tüm halı yıkama hizmetleri firmamızın garantisi altındadır.

İyi hizmet almak isteyen bir müşteriyseniz ve eğer, beklentilerinize cevap vermeyen bir görüntüyle karşı karşıya kalmaktan tedirginseniz; halılarınızı yıkatacağınız halı yıkama fabrikasına iş yaptırırken, bazı detayları araştırmanız ve bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Halı yıkamadaki gelişmeler sayesinde günümüzde bir birinden farklı iki halı yıkama sistemi geliştirilmiştir ki, bunlardan ilki elle yıkama olarak tarif edilen teknik, diğeri ise tam otomatik yıkama makinesi ile sürdürülen yıkama türüdür. Bantlı halı yıkama makinesi ile sürdürülen yıkama işinin meçle yapılan yıkamaya göre bir çok yararı gösterilebilir ki, bu yararların en fazla önemli olanı zannediyorum personel hatalarının en aza indirilmesidir.

İyi bir kilim ve halı yıkama firmasının hijyen kalitesi yüksek sonuçlara ulaşabilmesi için gerçekten önemli kurallardan birisi de leke çıkarıcıların çeşitli halılara ne tür usullerle kullanılacağıyla ilgili tecrübeli olmaktır. Zaten ortada olan bir gerçektir ki, kaliteli deterjanlar kullanmak hijyen gerektiren işlerin kalitesini belirleyici özelliktedir. Firmamızın tecrübelerine göre halı ve kilimleri yıkatırken kaliteli bir netice için temel şart olarak bilmek gereken şey, halı yıkama işimizi görecek kuruluşun temizlik konusunda profesyonel bir yıkama firması olmasındaki mecburiyettir. Elvankent otomatik sistem halı ve kilim yıkamaya halı ve kilimleri elle veya bilgisayarlı yöntemle yıkatabilirsiniz fakat halı yıkama deterjanının kalitesi, yıkamanın kalite oranını tamamen belirleyicidir. Bu işlerde başarılı sonuç almak için bakterileri temizleyebilen temizlik malzemeleri kullanmak son derece önemlidir.

Halıların yıkanması işinde başlangıç aşaması firma aracının istenen süre içerisinde halıları teslim almasıdır ve bu işlem için ek bir ödeme verilmemelidir. Her halükarda kurumsal bir halı yıkama ve overlok kuruluşu kesinlikle söylediği saat aralığında almaya gelir halıları. Yıkandıktan sonra halıların biran önce kurumasının gerçekleşmesinde bu iş için yapılmış bir sıkma makinesinin kullanılması, bu işin amaçlandığı gibi olması için son derece önemlidir. Sıkma makinesinde sıkılan halı ve kilimler asılmaya ihtiyaç duyar ki, antibakteriyel kurutma yalnızca bu koşulla sağlanabilir. Yüzde yüz kuruduğu gözlemlenen halılar kontrol edilmesi maksadıyla denetleme masasına alınır ve bu masada tarama, fırçalama ile beraber ambalaj işleri yapılır. Paket prosedürleri tamamlanan halı ve yolluklar dağıtım yerlerine göre bir sıralama yapılacak şekilde planlanıp, dağıtım çalışanlarına aktarılır ve böylece önceden anlaşılan zaman diliminde halı ve kilimler teslimat adresine verilir.

Elvankent halı yıkama çalışanlarınca yıkama bölümüne naklolunan halı ve kilimler, bir an önce dokuma türleri tespit edilerek yıkamaya hazır hale getirilir çünkü bütün halılar aynı makineyle yıkanamaz. Yıkama sektörü de diğer işlerde olduğu gibi mühendislikteki gelişmelerden pozitif yönde etkilenmiş bir iş koludur ki, sanayi alanındaki yeni gelişmeler yıkamanın standartını ciddi manada üst düzeye çıkartmıştır. Şayet hijyen kalitesine azami derecede önem veren biri iseniz iyi leke gidericileri kullanan halı yıkama şirketlerini tercih etmek mecburiyetindesiniz.

Yolluk ve halıların temizlenmesinden istenen sağlıklı sonucu almak için özveri gerektiren bir çok normların yerine getirilmesi gereklidir. Halıların yıkanmasında kullandığımız yeni cihazlar ve ilaveten geliştirilmiş leke çıkarıcılar yıkama işini neredeyse sıfır hatayla yapmamıza imkan sağlıyor. Bu yüzden bizler de Elvankent kilim ve halı yıkama olarak bu önemli durumun farkındayız ve fabrikamızda kalitesi en yüksek olan endüstriyel makineleri kullanıyoruz.

Halı ve kilimleri yıkayan bir kuruluşun işçiliğindeki kalite, işine önem veren personel ve bununla beraber uygulamada kullandığı ekipmanların uygun standartlarda olmasıyla tespit edilir.