Ankara Etimesgut halı yıkama fabrikamız güler yüzlü, dürüst ve en iyi hizmet anlayışını prensip edinmiş bir firmadır. Fabrikamız Etimesgut halı yıkama ve yorgan yıkama, halı ve yorganlarınızı evlerinizden veyahut iş yerlerinizden makbuz vermek suretiyle teslim alır. Ankara Etimesgut Halı Yıkama firmamıza gelmiş olan halılar cins (tür) ve özelliklerine göre sınıflandırma yapılarak uygun görülen tekniklerle yıkanmaları gerçekleştirilirler. Etimesgut halı yıkama fabrikamız halıları son aşamada bile en ince ayrıntısına kadar itina ile kontrol ettikten kısa bir süre sonra halılarınız paketlenip ev ve iş yerlerinize teslim edilmektedir. Firmamız Etimesgut halı yıkama dan en ufak bir memnuniyetsizliğinizde bile, sorununuzu en kısa zamanda memnuniyete dönüştürmeyi garanti etmekteyiz. Ankara Etimesgut halı yıkama fabrikamıza gelerek halılarınızdaki farkı beraber görebiliriz. Halılarınızı Etimesgut Halı Yıkamaya yıkatarak hem zamanınızı, hem de paranızı boşa harcamamış olursunuz. Ender bulunan halı yıkama firmalarından olan Etimesgut halı yıkama sizin yerinize hijyenik bir biçimde halılarınızı yıkayarak bütçenizi de korumaktadır. Uzman halı yıkama olarak halı yıkama bizim işimiz. Ankara Etimesgut halı yıkama firmamız ücretsiz servis ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışını sunmakta olan bir fabrikadır.

Bu son zamanda halı yıkamadaki talebin yoğunluğuyla birlikte birçok uzman halı yıkama firmalarının yanı sıra oto yıkamacılarda bu işi bilinçsizce, sadece para kazanmak maksadıyla yapmaya başladılar. Halı yıkama sektörüyle ilgili her hangi bir bilgi ve donanıma sahip olmayan bu firmalar, hem kullanıcıları zor durumda bırakıyorlar hem de düzgün halı yıkama fabrikalarına olan güveni de zedelemektedirler. Etimesgut halı yıkama firmamız için güven çok önemlidir. Fabrikamız kusursuza yakın hizmet anlayışından ödün vermeden, sizin için en iyisini yapmaya çalışıyor.

Siz değerli müşterilerimiz ve ailenizin sağlığı bizim için son derece önemlidir. Belki senelerce, kıymet verdiğiniz özenle koruduğunuz halılarınızı, Ankara Etimesgut halı yıkama fabrikası olarak, aynı özeni göstererek hijyen koşulları içerisinde, siz değerli müşterilerimize teslim ediliyor. Tabiî ki güvenin oluşması biraz zaman olan bir durumdur. Fakat sonucu görmeden de karar vermeyiniz. Biz Etimesgut halı yıkama olarak halı yıkama, yorgan yıkama ve battaniye yıkama işinde son derece iddialıyız. İddia ediyoruz, ilk yıkama sonucunda kalacağınız memnuniyetle bir daha ki halı yıkama gereksiniminizde yeniden görüşeceğimize eminiz.

Şirketimiz Etimesgut halı yıkama hava şartları ne olursa olsun her şartta halı yıkama yapabilecek teknik alt yapıya sahip bir firmadır.

Etimesgut halı yıkama bölgeye özel fiyatlarıyla, makina halılarının metrekaresini , tl den yıkamaktadır. Hizmet alanlarımız: Başta halı yıkama, halıfleks yıkama her türlü dokuma halıları yıkama, milas halı yıkama, shaggy (şagi) halı yıkama ve hemen hemen her evde bir kaç adet bulunan ısparta halısı yıkama ve nepal halısı yıkamayı sayabiliriz. Yeni bünyemize kattığımız yorgan-battaniye yıkama makinamızla da her türlü yün elyaf demeden yorgan yıkama ve battaniye yıkama işlemlerini de garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Kaliteli hizmet almak isteyen birisiyseniz ve şayet, beklentinizin altında bir durumla karşılaşmaktan korkuyorsanız, halılarınızı vereceğiniz yıkama fabrikasını seçmeden evvel bazı detayları bilip dikkatli olmanız gerekiyor. Yeni halı yıkama makineleri sayesinde son senelerde iki değişik halı yıkama tekniği kullanılmaya başlanmıştır ki, bunlardan birisi elde yıkama diye tarif edilen sistem, ikincisi ise tam otomatik sistemlerle yapılan yıkama sistemidir. Tam otomatik halı yıkama makineleriyle yapılan yıkama işlemlerinin elle yıkamaya göre fazlaca faydası mevcuttur ve bu avantajların en önemli olanı belki de halının arka yüzünün de yıkanmasıdır.

Halılarımızı yıkayacak bir kuruluşun yıkama kalitesi, işini seven bir ekip ve bununla birlikte, uygulamada kullandığı endüstriyel ekipmanların kalite standartlarına uygunluğu ile bilinir. Edindiğimiz tecrübe gösteriyor ki halıları yıkatırken kaliteli bir sonuç için temel şart olarak dikkat edilmesi gereken konu, halılarımızı teslim edeceğimiz fabrikanın yıkama ve leke çıkarmada kabiliyetli bir temizlik firması olmasındaki zaruriyettir. Bakteri tutma özelliği olan halıların yıkama işleminden beklenen başarılı sonucu sağlamak için tecrübe gerektiren kimi kuralları yerine getirmek olmazsa olmaz önem arz etmektedir.

İşin inceliklerine hakim bir halı yıkama işletmesinin kusursuz bir neticeye ulaşabilmesi için belki de en önemli hususlardan birisi de deterjan ve leke çıkarıcı maddelerin değişik yapıdaki halılara ne tür yöntemlerle uygulama yapılacağı konusunu netleştirmektir. Zaten bilinmelidir ki kalite belgeleri tam olan deterjanlar kullanmak yıkamanın kalitesini etkileyici ve belirleyicidir. Etimesgut son sistem yolluk ve halı yıkamaya halıları manuel yahut ta bantlı sistemle yıkatabilirsiniz fakat kaliteli deterjan kullanmak, halı yıkama işinin kalite oranını kesin olarak belirler. Bu işte olumlu sonuca varmak için arındırma gücü yüksek olan deterjanlar uygulamak yüksek öneme sahiptir.

Temizlik sağlamada kullanılmaya başlanılan yeni makineler ve bunun yanında gelişmiş deterjanlar işimizin gereğini en az riskle sürdürmemize yardım ediyor. Bu nedenle ilk günden beri Etimesgut halı yıkama olarak bu inceliğin bilincindeyiz ve halıları yıkarken kalitesiyle öne çıkmış yıkama ve kurutma makinelerini kullanıyoruz. Yıkandıktan sonra halıların gereken sürede kurutulmasında sıkma makinesi kullanmak kurumanın başarılı olması için büyük önem teşkil etmektedir. Otomatik sıkma makinesinde suyundan arındırılan halı ve kilimler askılara asılmaya gereksinim duyar ki güneşle dezenfeksiyon bir tek bu metotla sağlanır. Kurutmalıklarda kuruyan halı ve yolluklar kontrol edilmesi için kalite kontrol masasına sevk olunur ve bu alanda tarama, fırçalama ile birlikte parfümleme ve ambalajlama çalışmaları yapılır. Son kalan işleri de tamamlanmış olan halı ve kilimler her etikete göre bir arada tutulacak şekilde ayrılıp, dağıtım çalışanlarına teslim edilir ve bundan sonra belirlenen saatler arasında halılar ve yolluklar sahiplerine ulaştırılır. Halı yıkama sanayisi de öteki işlerde olduğu gibi gelişen teknik ilerlemelerden pozitif yönde etkilenmiş bir sektördür ki, özellikle son dönemdeki yenilikler işin niteliğini son derece arttırmıştır.

Halı yıkamada yüksek hijyene değer veren biriyseniz tse belgeli şampuanları kullanan halı yıkama işletmelerini seçmek durumundasınız. Etimesgut halı yıkama elemanları tarafından yıkama yapılacak yere alınan halı ve kilimler, karışmaması için lekeleri tespit edilerek yıkamaya hazır hale getirilir çünkü, her halı aynı makinede yıkanamaz.

Halıların yıkatılmasında öncelikli aşama, halı toplama aracının belirlenen sürede halılarınızı almaya gelmesidir ki bu işlem ile ilgili ekstra bir bedel talep edilmemelidir. Bize göre işinde kurumsallaşmış bir yıkama şirketi mutlaka istenen sürede adresinizde olacaktır.