Törekent Halı Yıkama Merkezi

Törekent Halı Yıkama Merkezi
Törekent halı yıkama merkezi kuruluşundan bu güne kaliteli hizmet anlayışı ve garantili müşteri memnuniyetiyle kendini sürekli geliştiren uzman halı yıkama firmalarının başında gelmektedir. Halı yıkama son derece titizlik gerektiren tamamen müşteri memnuniyetine dayalı gelişip büyüyen bir sektördür. Törekent halı yıkama merkezimiz Ankara Sincan Törekent'te halı yıkama, yorgan battaniye yıkama ve overlok hizmetleri sunmaktadır. Törekent halı yıkama merkezimizle irtibata geçtiğiniz takdirde, herhangi bir ücret talep etmeden tamamen ücretsiz servislerimiz aracılığıyla ev ve işyerlerinizden halılarınız teslim alınır. Halılar teslim alınırken halıların adetleri, metrekarelerinin, fiyatının ve teslimat tarihinin de bulunduğu bir makbuz verilir.

Halı yıkama makbuzu karşılığında teslim alınmış olan halılar, Törekent halı yıkama ücretsiz servislerine düzenli bir şekilde yerleştirilirler. Araçlara konulan halılar burada makbuzda yazılmış olan müşteri numarası ve halının adeti dahilinde etiketlenme işlemi yapılır. Bu şekilde teslim alınan halıların diğer müşterilerin halılarıyla karışmalarının önüne de geçilmiş olur. Törekent halı yıkama araçlarıyla yıkanmak üzere yola çıkan halılar, fabrikanın toplama bölümüne getirilirler. Bu kısımda halılar dokuma şekillerine yapısal özelliklerine ve yıkama farklılıklarına göre bir ayırmaya tabi tutulurlar. Makine halıları, el doku halıları (milas-ısparta-nepal-çin) ve shaggy halılar olmak üzere üç kısma ayrılırlar.

Bu ayrımda önemli olan nokta, her halı türünün farklı halı yıkama şampuanıyla ve farklı bir teknikle yıkanmasından ileri gelmektedir. Törekent halı yıkama fabrikamızda makine halıları, otomatik halı yıkama makinesi ile yıkanırken, el dokuma ve shaggy halıları ise el makineleri ile yıkanmaktadır. Böylede olmak zorundadır ki otomatik halı yıkama makinaları hassas olan el dokuma ve shaggy halılarında bozulmalara yıpranmalara neden olabilmektedir. Böyle bir sorunun önüne geçebilmek için en garantili yöntem elde yıkama sistemidir.

Törekent halı yıkama fabrikamızda yeterli temizliğe kavuşmuş halılar, halı kurutma makinaları sayesinde %90'a yakın kuruma sağlanır. Kalan %10'luk kuruma içinse kapalı ortamda bir süre havalandırmak suretiyle, kurutma işlemi tamamlanmış olur. %100 yakın kuruması sağlanmış olan halılar fırça ve paket bölümüne ulaştırılırlar. Fırçalama ve paketleme bölümüne gelen halıların son kontrolleriyle birlikte fırça ve paket işlemleri yapılırlar. Bu bölümden başarıyla geçemeyen halılar tekrar yıkanmak üzere ikinci bir yıkamaya gönderilebilirler. Ayrıca bu bölümde lokal leke çıkarma işlemleri de yapılabilmektedir.

Son işlemleri de yerine getirilen halılar, artık müşteriye teslim edilmeye hazır duruma gelmiş bir şekilde, Törekent halı yıkama servisleriyle yola çıkar. Halılarını teslim alan müşterilerimiz, herhangi bir memnuniyetsizlikle karşılaştıkları takdirde hemen Törekent halı yıkama fabrikamızı arayarak sorunlarını bildirebilirler. Törekent halı yıkama merkezimizin uyguladığı bütün hizmetler garantilidir. Biz Törekent halı yıkama merkezi için müşteri memnuniyeti son derece önem verdiğimiz bir konudur.

Törekent halı yıkama merkezimizin ücretsiz servis hizmeti sunduğu bölgelere baktığımızda: Sincan bölgesinde Sincan halı yıkama, Etimesgut bölgesinde Etimesgut halı yıkama, Eryaman'da Eryaman halı yıkama ve Yenikent'de Yenikent halı yıkama olarak hizmet sunmaktayız.

2154 Okunma
ana kategoriler

Etimesgut Halı Yıkama Fabrikası İstasyon cad. No: 203 Etimesgut/ANKARA Tel: 0(312) 226 30 29