Törekent Halı Yıkama Kurutma

Törekent Halı Yıkama Kurutma
Törekent halı yıkama kurutma sistemleri. Törekent halı yıkama halı kurutma işlemlerinde güneş büyük bir rol oynar. Ancak bu işlemde dikkat edilmesi gereken bir husus önem arz etmektedir. Biz Törekent halı yıkama olarak biliriz ki güneş ışınları diğer bir bir çok tekstil ürünlerinde olduğu gibi halılara da çeşitli zararlar verebilmektedir. Bu durumlar göz önüne alındığın da halıların güneşle temas etmesi kar getireceği yere zarar getirir. Törekent halı yıkama olarak halıların direk olarak güneşe ışınlarına teması halıların renklerinde değişimlere solmalara neden olabilmektedir.

Bir de halıların çarçabuk gereğinden fazla bir şekilde kurutulması da halılarda sertlikler oluşmasına neden olabilmektedir. Törekent'deki bir çok halı yıkama fabrikasında kış aylarında kurutma işlemleri problem olabilmektedir. Diğer Törekent halı yıkama fabrikalarında ki bu durum, gerekli teçhizata sahip olmadıklarından ileri gelen bir problemdir.

Törekent halı yıkama fabrikamızda bu durumu en asgariye indirmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Tabiî ki Törekent halı yıkama olarak kış ayları bizi hiç etkilemiyor diyemeyiz. Kış aylarında kapalı mekanlarda kurutma işlemi yapılan halılar, mümkün mertebe de dışarı çıkarılıp havalandırılırsa iyi olur.

Törekent halı yıkama olarak, makalemizin sonuna geldiğimizde şunu söylemekte yarar var ki, halı kurutma, halı yıkamanın önemli bir parçasıdır. Etimesgut halı yıkama: Kurutma işleminin önemi, hijyenik ve bakteriyel arınmadan ileri gelir.

Törekent halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama aşamaları gereken hijyen kalitesi altında yapılmaktadır. Bu halı yıkama aşamalarının başında halıları yapılarına göre ayırmak gelmektedir. Bu aşama çok önemlidir. Çünkü bu ayırma işlemi gereği gibi yapılmaz ise halılar yapılarına göre yıkama yapılamazlar. Törekent halı yıkama olarak bundan sonra ki işlem tamamen otomatik halı yıkama makinemize düşmektedir. Otomatik halı yıkama makinemiz halının hem üzerini hem de altını en iyi şekilde yıkar.

Törekent halı yıkama faliyet bölgelerimizin başında Sincan - Fatih - Yenikent - Etimesgut - Törekent - Elvankent ve Eryaman gelmektedir. Törekent halı yıkama fabrikamız, öncelikli olarak halı yıkama ve ayrıca yorgan yıkama, battaniye yıkama ve overlok hizmetleri sunmaktadır. En belirgin özelliğimiz, hijyen ve kaliteli hizmet anlayışıdır.

1846 Okunma
ana kategoriler

Etimesgut Halı Yıkama Fabrikası İstasyon cad. No: 203 Etimesgut/ANKARA Tel: 0(312) 226 30 29