Törekent Halı Yıkama Fabrikası

Törekent Halı Yıkama Fabrikası
Törekent halı yıkama firmamız halı yıkama için özel üretimi yapılan ve son teknoloji otomatik halı yıkama makinesi kullanır. Törekent halı yıkama da faaliyet gösteren bir çok firmada maalesef otomatik halı yıkama makinesi bulunmamaktadır. Otomatik halı yıkama makineleri bir çok işçinin yapamayacağı işi yapabilmektedir. Bizler Törekent halı yıkama olarak rulo fırçalı otomatik halı yıkama makinesini kullanmaktayız. Kullandığımız halı yıkama makinesinin en büyük özelliği halının altını yıkamasıdır. Bu bir çok insana ilginç bir durum gibi gelse de, maalesef bir çok halı yıkama fabrikası halının altını yıkamamaktadır. Bu halı yıkama fabrikaları için halının altını yıkamak tamamen ekstra işçilik ve ekstra gider demektir.

Bir halı yıkama fabrikasında bir günde o kadar çok halı yıkanmaktadır ki otomatik halı yıkama makinesiz bu işi gereği gibi yapmak nerdeyse imkansızdır. Bu durumu en iyi bilen firmalardan birisi olan Etimesgut halı yıkama fabrikamız, Törekent halı yıkama çevremizde yıllardan bu güne otomatik halı yıkama makinelerini kullanmaktadır. Ayrıca makinemizin fırçalarının rulo olması da temizlik için ayrı bir önem katmaktadır.

Çünkü diğer yassı fırçalar halının üzerinde basarak yıkama yaparken rulo fırçalar ise halının en diplerine kadar erişerek tabiri caizse tarayarak yıkama yapmaktadır. Böylelikle yıkama sonrası da her hangi bir yıkama artığı oluşmamaktadır. Törekent halı yıkama fabrikası halılarınıza yüzeysel değil, derinlemesine yıkama yapar.

1881 Okunma
ana kategoriler

Etimesgut Halı Yıkama Fabrikası İstasyon cad. No: 203 Etimesgut/ANKARA Tel: 0(312) 226 30 29