Törekent Halı Yıkama Merkezi

Törekent Halı Yıkama Merkezi
Törekent halı yıkama merkezi kuruluşundan bu güne kaliteli hizmet anlayışı ve garantili müşteri memnuniyetiyle kendini sürekli geliştiren uzman halı yıkama firmalarının başında gelmektedir. Halı yıkama son derece titizlik gerektiren tamamen müşteri memnuniyetine dayalı gelişip büyüyen bir sektördür. Törekent halı yıkama merkezimiz Ankara Sincan Törekent'te halı yıkama, yorgan battaniye yıkama ve overlok hizmetleri sunmaktadır. Törekent halı yıkama merkezimizle irtibata geçtiğiniz takdirde, herhangi bir ücret talep etmeden tamamen ücretsiz servislerimiz aracılığıyla ev ve işyerlerinizden halılarınız teslim alınır. Halılar teslim alınırken halıların adetleri, metrekarelerinin, fiyatının ve teslimat tarihinin de bulunduğu bir makbuz verilir.

Halı yıkama makbuzu karşılığında teslim alınmış olan halılar, Törekent halı yıkama ücretsiz servislerine düzenli bir şekilde yerleştirilirler. Araçlara konulan halılar burada makbuzda yazılmış olan müşteri numarası ve halının adeti dahilinde etiketlenme işlemi yapılır. Bu şekilde teslim alınan halıların diğer müşterilerin halılarıyla karışmalarının önüne de geçilmiş olur. Törekent halı yıkama araçlarıyla yıkanmak üzere yola çıkan halılar, fabrikanın toplama bölümüne getirilirler. Bu kısımda halılar dokuma şekillerine yapısal özelliklerine ve yıkama farklılıklarına göre bir ayırmaya tabi tutulurlar. Makine halıları, el doku halıları (milas-ısparta-nepal-çin) ve shaggy halılar olmak üzere üç kısma ayrılırlar.

Bu ayrımda önemli olan nokta, her halı türünün farklı halı yıkama şampuanıyla ve farklı bir teknikle yıkanmasından ileri gelmektedir. Törekent halı yıkama fabrikamızda makine halıları, otomatik halı yıkama makinesi ile yıkanırken, el dokuma ve shaggy halıları ise el makineleri ile yıkanmaktadır. Böylede olmak zorundadır ki otomatik halı yıkama makinaları hassas olan el dokuma ve shaggy halılarında bozulmalara yıpranmalara neden olabilmektedir. Böyle bir sorunun önüne geçebilmek için en garantili yöntem elde yıkama sistemidir.

Törekent halı yıkama fabrikamızda yeterli temizliğe kavuşmuş halılar, halı kurutma makinaları sayesinde %90'a yakın kuruma sağlanır. Kalan %10'luk kuruma içinse kapalı ortamda bir süre havalandırmak suretiyle, kurutma işlemi tamamlanmış olur. %100 yakın kuruması sağlanmış olan halılar fırça ve paket bölümüne ulaştırılırlar. Fırçalama ve paketleme bölümüne gelen halıların son kontrolleriyle birlikte fırça ve paket işlemleri yapılırlar. Bu bölümden başarıyla geçemeyen halılar tekrar yıkanmak üzere ikinci bir yıkamaya gönderilebilirler. Ayrıca bu bölümde lokal leke çıkarma işlemleri de yapılabilmektedir.

Son işlemleri de yerine getirilen halılar, artık müşteriye teslim edilmeye hazır duruma gelmiş bir şekilde, Törekent halı yıkama servisleriyle yola çıkar. Halılarını teslim alan müşterilerimiz, herhangi bir memnuniyetsizlikle karşılaştıkları takdirde hemen Törekent halı yıkama fabrikamızı arayarak sorunlarını bildirebilirler. Törekent halı yıkama merkezimizin uyguladığı bütün hizmetler garantilidir. Biz Törekent halı yıkama merkezi için müşteri memnuniyeti son derece önem verdiğimiz bir konudur.

Törekent halı yıkama merkezimizin ücretsiz servis hizmeti sunduğu bölgelere baktığımızda: Sincan bölgesinde Sincan halı yıkama, Etimesgut bölgesinde Etimesgut halı yıkama, Eryaman'da Eryaman halı yıkama ve Yenikent'de Yenikent halı yıkama olarak hizmet sunmaktayız.

Törekent Halı Yıkama Kurutma

Törekent Halı Yıkama Kurutma
Törekent halı yıkama kurutma sistemleri. Törekent halı yıkama halı kurutma işlemlerinde güneş büyük bir rol oynar. Ancak bu işlemde dikkat edilmesi gereken bir husus önem arz etmektedir. Biz Törekent halı yıkama olarak biliriz ki güneş ışınları diğer bir bir çok tekstil ürünlerinde olduğu gibi halılara da çeşitli zararlar verebilmektedir. Bu durumlar göz önüne alındığın da halıların güneşle temas etmesi kar getireceği yere zarar getirir. Törekent halı yıkama olarak halıların direk olarak güneşe ışınlarına teması halıların renklerinde değişimlere solmalara neden olabilmektedir.

Bir de halıların çarçabuk gereğinden fazla bir şekilde kurutulması da halılarda sertlikler oluşmasına neden olabilmektedir. Törekent'deki bir çok halı yıkama fabrikasında kış aylarında kurutma işlemleri problem olabilmektedir. Diğer Törekent halı yıkama fabrikalarında ki bu durum, gerekli teçhizata sahip olmadıklarından ileri gelen bir problemdir.

Törekent halı yıkama fabrikamızda bu durumu en asgariye indirmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Tabiî ki Törekent halı yıkama olarak kış ayları bizi hiç etkilemiyor diyemeyiz. Kış aylarında kapalı mekanlarda kurutma işlemi yapılan halılar, mümkün mertebe de dışarı çıkarılıp havalandırılırsa iyi olur.

Törekent halı yıkama olarak, makalemizin sonuna geldiğimizde şunu söylemekte yarar var ki, halı kurutma, halı yıkamanın önemli bir parçasıdır....

Törekent Halı Yıkama Fabrikası

Törekent Halı Yıkama Fabrikası
Törekent halı yıkama firmamız halı yıkama için özel üretimi yapılan ve son teknoloji otomatik halı yıkama makinesi kullanır. Törekent halı yıkama da faaliyet gösteren bir çok firmada maalesef otomatik halı yıkama makinesi bulunmamaktadır. Otomatik halı yıkama makineleri bir çok işçinin yapamayacağı işi yapabilmektedir. Bizler Törekent halı yıkama olarak rulo fırçalı otomatik halı yıkama makinesini kullanmaktayız. Kullandığımız halı yıkama makinesinin en büyük özelliği halının altını yıkamasıdır. Bu bir çok insana ilginç bir durum gibi gelse de, maalesef bir çok halı yıkama fabrikası halının altını yıkamamaktadır. Bu halı yıkama fabrikaları için...

Törekent Halı Yıkama İşlemi

Törekent Halı Yıkama İşlemi
Törekent halı yıkama fabrikası olarak şunun bilincindeyiz ki halılar özellikle bayanlar için önemi bir hayli fazla olan eşyalardandır. Bu da demek oluyor ki, halı yıkamada çok önem arz eden bir konumdadır. İşte biz Törekent halı yıkama olarak bu önem arz eden konuyu çok iyi bildiğimiz konusunda son derece iddialıyız. Bu iddiamız, halı yıkama sektöründeki yeniliklere ve bitmek bilmeyen hizmet anlayışımıza dayanmaktadır. Halı yıkama deyip de geçmemek lazım, çünkü halılar sürekli üzerlerinde vakit geçirilen eşyalardandır. Bu durumda da halının hijyeni artı bir önem...
1
ana kategoriler

Etimesgut Halı Yıkama Fabrikası İstasyon cad. No: 203 Etimesgut/ANKARA Tel: 0(312) 226 30 29