Sincan Halı Yıkama Tasarruf

Sincan Halı Yıkama Tasarruf
Hala bir kısım insan halı yıkama işini ev imkanlarıyla yapılabileceği düşüncesiyle evde halı yıkama yapmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de Sincan halı yıkama firmalarının kendisi kadar iyi bir netice veremeyecekleri düşüncesidir. Oysaki Sincan halı yıkama fabrikalarında bulunan bir çok sanayi tipi otomatik halı yıkama makineleriyle, halı yıkama işi profesyonel ellerle yapılmaktadır. Asla evde yıkanan bir halı yıkama, Sincan halı yıkama fabrikalarında yıkanan halılar kadar temiz olamayacaktır. Bunun en büyük sebebi ise, fabrikalarda bu işin makinalar tarafından yapıldığı fakat evlerde ise tamamen el gücü ile halı yıkama yapılmaya çalışılmasıdır.

Sincan halı yıkama firmalarında makinalar halının üzerinde özel rulo fırçalarla yüksek devirlerde, üzerinde defalarca çalışmak suretiyle yıkama yapmaktadırlar. Ama böyle bir durum evde halı yıkama da söz konusu değildir. Ayrıca elde halı yıkama yapılırken bir süre sonra yorgunluk olacağından bir kaç halıdan sonra verimde büyük bir düşüş yaşanacaktır. Bu performans düşüklüğü sonucunda da halılar yeteri derece de yıkanamayacaktır. Doğal olarak bunun sonucunda da bir kaç halıdan sonra halıların temizliği sağlanamayacaktır. Her şeyin değiştiği günümüzde artık halı yıkamaya bakışta çok değişmiştir.

Önceden belirli bir kesim Sincan halı yıkama fabrikalarına halı yıkama yaptırırken şimdi ise birçok insan halısını profesyonel ellere bırakmaktadır. Evde yapılan bir halı yıkama da haddinden fazla su israfı yapılmaktadır. Aşırı derece de yorgunluk da cabası. Bu işin Etimesgut halı yıkama ya bırakılması demek, hem işgücünden hem de su ve temizlik ürünlerinden tasarruf anlamına gelmektedir. Sincan halı yıkama olarak halı yıkama işlemini ideal bir biçimde yaptığımıza inanarak, yeni teknolojileri de yakından takip ediyoruz.

1647 Okunma
ana kategoriler

Etimesgut Halı Yıkama Fabrikası İstasyon cad. No: 203 Etimesgut/ANKARA Tel: 0(312) 226 30 29