Etimesgut Halı Yıkama Ücretsiz Servis

Etimesgut Halı Yıkama Ücretsiz Servis
Etimesgut halı yıkama firmamız, ücretsiz servislerimiz arcılığıyla halılarınızı en kısa süre içerisinde evinizden alarak sizleri hiçbir zahmete sokmadan halılarınızın yıkanmasını sağlar. Yıkanmış halılarınız yine aynı şekilde ambalajlanmış bir şekilde kapınıza kadar getirilerek teslimatı yapılır.

Etimesgut Halı Yıkama Temizlik Anlayışı

Etimesgut Halı Yıkama Temizlik Anlayışı
Etimesgut halı yıkama olarak temizlik anlayışımız halıyı en ince ayrıntısına kadar temizlemek ve sağlığa uygunluğunu sağlamaktır. Peki bu hijyeni nasıl sağlıyoruz. Halılar aslında evimizin en kirli yerleridir diyebiliriz. Hele bir de üzerinde sokakta gezdiğimiz ayakkabılarımızla geziyorsak. Bu yüzden halılarımızın temizliği, basit bir yıkama işlemiyle asla sağlanamaz. Bu işlemler profesyonel ellerle...

Etimesgut Halı Yıkama Hizmetimiz

Etimesgut Halı Yıkama Hizmetimiz
Etimesgut halı yıkama firması olarak halılarınızın temizliğini en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Etimesgut halı yıkama halılarınızı sadece yıkamayıp aynı zamanda da dezenfekte ederek bütün mikroplardan arındırılmasını sağlamaya çalışır. Etimesgut halı yıkama müşteri memnuniyetini her zaman...
Etimesgut halı yıkama hizmetleri
ana kategoriler mesajlar
Etimesgut Halı Yıkama Temiz Ortam
Etimesgut halı yıkama fabrikamız halı yıkama işleminde en dikkat edilmesi gereken şeyin halıları mikroplardan temizlemek olduğunun önemini tekrar tekrar söylemekteyiz. Bir halı yıkama işleminin kir ve yağ içerisinde kalmış olan oto yıkamacılar tarafından yapılabileceğine asla inanmıyoruz. Etimesgut halı yıkama olarak, günden güne değişim gösteren hayat şartları ve insanlarımızın gelişip bilinçlenmeleri ile birlikte tabi ki kimsenin böyle ortamlarda halı yıkattırabileceğine elbette ki inanmıyoruz.

Etimesgut halı yıkama iletişim

Araştırma eksikliği sonucu böyle durumlarla da karşılaşıldığını zaman zaman duymuyor değiliz. Etimesgut halı yıkama olarak hiç bir zaman böyle çalışan bir firma olmadık, olmayı da düşünmüyoruz. Çünkü halı yıkama ile oto yıkama bir birine tamamen zıt işlerdir. Biz Etimesgut halı yıkama olarak her zaman müşterilerimize bu konuda uyarıda bulunmayı görev sayacağız. Halı yıkanacak yerin önce kendisi temiz olmalıdır. Etimesgut halı yıkama olarak bu temiz ortamı sağladığımıza gönülden inanıyoruz.

mesajlar
Etimesgut Halı Yıkama Lekeler
Halılar doğal olarak kirlenmekte ve bazen de çeşitli lekelere maruz kalmaktadır. Halı yıkama da önemli olan sadece temiz iyi bir yıkama değil mümkün mertebede de lekelerin çıkarılması gerekmektedir. Etimesgut halı yıkama fabrikası olarak her türlü lekeyi çıkarmaya fazlasıyla gayret gösteriyoruz. Halıdaki lekelerin çıkarılması için öncelikle halının yapısının çok iyi bilinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde halı üzerindeki lekeyi çıkaracağız diye halının bozulmasına, renklerinin solmasına neden olabiliriz. Bunun için leke çıkarmak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir.

Özellikle el dokuma halılarında leke çıkarmak çok riskli bir iştir. Bu yüzden bazen lekeyi çıkarmaya çalışmak çok büyük zararlara yol açmaktadır. Etimesgut halı yıkama firması olarak şunun iyi bilincindeyiz ki her halıdan her leke çıkacak diye bir şart yoktur. Böyle bir durum söz konusu bile değildir. Çünkü bazı lekeler halıya öyle bir işlemektedir ki adeta halıyla bir bütün olmuştur. Böyle lekelere hiç müdahale etmemek en doğrusudur.

Fabrikamız Etimesgut halı yıkama da gördüğümüz bazı lekeler: Mürekkep lekesi, oje lekesi, ruj lekesi, mum lekesi, kan lekesi, yağ lekesi, boya lekesi, küf lekesi, yapıştırıcı lekesi, sakız lekesi, çay lekesi, kahve lekesi ve küf lekesini sayabiliriz. Bütün bu lekelerin halıdan çıkıp çıkmaması tamamen yapısına bağlıdır. Örneğin, makine halılarında hiç bir problem olmayan lekeler, el dokuma ve bazı hassas halılardan çıkmamaktadır. Etimesgut halı yıkama fabrikamız gereken özeni göstererek, kalıcı olmayan bir çok lekeyi çıkararak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Etimesgut Halı Yıkama Fabrikası İstasyon cad. No: 203 Etimesgut/ANKARA Tel: 0(312) 226 30 29