Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama
Shaggy halılar ince ve pırıl pırıl parlayan iplikleriyle en çok beğeni kazanan halıların başında gelmektedir. Shaggy halılar çok güzel görünüşlü ve kaliteli halılardır. Fiyatları yaklaşık olarak makine halıların iki katı civarındadır. Normal makine halılarından çok daha uzun ve yumuşak ipliklere sahip olan halılardır. Dekorasyon açısından bakıldığında da son derece şık bir görünüme sahiptirler. Peki, Shaggy halı yıkama nasıl yapılmalı? Shaggy halı nasıl yıkanır? Shaggy halı temizliği nasıl olmalıdır. Shaggy halılar çabuk kirlenmeyen lekeleri belli etmeyen bir türdür. Daha doğrusu iplikleri uzun olduğundan kiri ve lekeyi göstermezler. Shaggy halı yıkama da şu husus iyi bilinmelidir ki Shaggy halı kir ve lekeleri içine sakladığından derinlemesine bir yıkama yapılmalıdır.

Fabrikamız Etimesgut halı yıkama Shaggy halıları paralel fırçaya sahip olan halı yıkama makinesiyle yıkamaktadır. Fırçalar halının yüzeyinde ilerledikçe diplere yerleşmiş olan kir ve lekeleri dışarı çıkararak yok etmektedir.

Shaggy halı yıkama da halının diplerine özel bir çalışma yapılmalıdır. Ancak bu şekilde tam anlamıyla bir Shaggy halı yıkama dan bahsedilebilir. Shaggy halı yıkama işlemi diğer makine halılarından daha meşakkatli bir yıkama işlemiyle yapılmaktadır. Biz Etimesgut halı yıkama olarak, Shaggy halılarını uygun hijyen koşullarına kavuşturup değerli müşterilerimize servislerimiz aracılığıyla ulaştırmaktayız.

2254 Okunma
ana kategoriler

Etimesgut Halı Yıkama Fabrikası İstasyon cad. No: 203 Etimesgut/ANKARA Tel: 0(312) 226 30 29