Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama
Shaggy halılar ince ve pırıl pırıl parlayan iplikleriyle en çok beğeni kazanan halıların başında gelmektedir. Shaggy halılar çok güzel görünüşlü ve kaliteli halılardır. Fiyatları yaklaşık olarak makine halıların iki katı civarındadır. Normal makine halılarından çok daha uzun ve yumuşak ipliklere sahip olan halılardır. Dekorasyon açısından bakıldığında da son derece şık bir görünüme sahiptirler. Peki, Shaggy halı yıkama nasıl yapılmalı? Shaggy halı nasıl yıkanır? Shaggy halı temizliği nasıl olmalıdır. Shaggy halılar çabuk kirlenmeyen lekeleri belli etmeyen bir türdür. Daha doğrusu iplikleri uzun olduğundan kiri ve lekeyi göstermezler. Shaggy halı yıkama da şu husus iyi bilinmelidir ki Shaggy halı kir ve lekeleri içine sakladığından derinlemesine bir yıkama yapılmalıdır.

Fabrikamız Etimesgut halı yıkama Shaggy halıları paralel fırçaya sahip olan halı yıkama makinesiyle yıkamaktadır. Fırçalar halının yüzeyinde ilerledikçe diplere yerleşmiş olan kir ve lekeleri dışarı çıkararak yok etmektedir.

Shaggy halı yıkama da halının diplerine özel bir çalışma yapılmalıdır. Ancak bu şekilde tam anlamıyla bir Shaggy halı yıkama dan bahsedilebilir. Shaggy halı yıkama işlemi diğer makine halılarından daha meşakkatli bir yıkama işlemiyle yapılmaktadır. Biz Etimesgut halı yıkama olarak, Shaggy halılarını uygun hijyen koşullarına kavuşturup değerli müşterilerimize servislerimiz aracılığıyla ulaştırmaktayız.

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama
Nepal halılar yapısı itibarıyla diğer birçok halıdan daha narin halılardır. Nepal halı yıkama çok dikkatli olunması gereken bir konudur. Nepal halısını tanımayan bir kişinin asla yıkamaya kalkışmaması gereken bir halıdır. Nepal halı yapımında kullanılan boyalar temizlik ürünlerinden çabuk etkilendiklerinden, düzgün bir yıkama yapılmadığı takdirde kendini bırakacak ve renkler adeta birbirine girecektir. Birçok sözde halı yıkama fabrikası Nepal halıların nasıl yıkandığını bilmedikleri için ya da gereken özeni göstermedikleri için birçok...

Þagi Halı Yıkama

Þagi Halı Yıkama
Þagi halılar halk diliyle şagi halılar yapıları itibarıyla uzun iplik dokumalarıyla diğer makine ve el dokuma halılarından kolaylıkla ayırt edilebilirler. İplik uzunlukları yaklaşık olarak 3–5 cm olarak değişmektedirler. Þagi halılar (Shaggy halılar) son derece güzel görünüşe sahip modern çizgilerle üretilmiş olan halılardır. Þagi halıların yıkanmasına gelirsek, shaggy halılar bir başka deyişle şagi halılar, diğer halılar (makine halısı, Isparta halısı, Nepal halısı ve El dokuma halısı) gibi sağlığa uygun koşullarda yıkanmalıdırlar. Þagi halı yıkama da dikkat edilmesi gereken konuların...

Halı Yıkama Teknolojileri

Halı Yıkama Teknolojileri
Halı yıkama halının ilk dokunduğu günlerden bugüne devam eden bir sektördür. Her işte olduğu gibi halı yıkama işinde de teknolojik yenilikler hızla devam etmektedir. Halı yıkama ilk zamanlarda çok zor meşakkatli bir iş koluydu. Fakat teknolojinin geliştiği günümüzde halı yıkama işi o kadar da zor olmaktan çıktı diyebiliriz.

Önceden elde çok zor şartlar altında bin bir emekle yıkanan halılar şimdi en son teknoloji halı...

1
ana kategoriler

Etimesgut Halı Yıkama Fabrikası İstasyon cad. No: 203 Etimesgut/ANKARA Tel: 0(312) 226 30 29