Etimesgut Yorgan Yıkama İşlemi

Etimesgut Yorgan Yıkama İşlemi
Etimesgut yorgan yıkama fabrikamız öncelikle yorganları temizleme işlemine başlamadan hemen önce var olan inatçı lekeleri çıkarmakla işe başlamayı tavsiye eder. Her hangi bir renk karışma olaylarında karşı dikkatli olunmalıdır. Hemen akabinde de yün yorgan yıkama işlemine geçilmek üzerine yorganlar makinelere yerleştirilirler. Etimesgut yorgan yıkama olarak, yorgan yıkama da bir ikinci konuda yıkanmış olan yün yorganların kurutulması işlemidir.

Bunun neden öyle olduğuna gelecek olursak, yorgan kuru gibi görünebilir fakat tam olarak kurumamıştır. Bu durumun sonucu olarak da kötü kokular ve hatta daha ileri giderek çürümelere neden olabilmektedir. Özetle Etimesgut yorgan yıkama olarak şunu ifade etmek isteriz ki ister elyaf yorgan olsun ister yün yorgan olsun, yorganların tam olarak kurumaları sağlanmalıdır.

Yorgan içerisinde kalan ufacık bir nem bile olsa ilerde büyük sorunlara yol açabilmektedir. Biz Etimesgut halı yıkama ve Etimesgut yorgan yıkama olarak tamamen kurumuş olan yorganlarınızı paketleyerek parfüm kokuları içerisinde adresinize teslim etmekteyiz. Etimesgut yorgan yıkama fabrikamız hijyene büyük önem veren bir firmadır.

Bir de şunu belirtmek isterim ki yorgan yıkama ve battaniye yıkama işlemlerinde makinalar hep aynı yöne doğru sıkma yaptıklarından herhangi bir deformasyon veya kırışma oluşmaz. Etimesgut yorgan yıkama fabrikamızdan çıkan yorganlar tabiri caizse yeni ütülenmiş gibi dümdüz olarak çıkarlar.

Etimesgut yorgan yıkama fabrikamıza ulaştığınız takdirde aynı gün içerisinde kısa bir süre zarfında yorganlarınız alınırlar. Etimesgut yorgan yıkama hijyen ve daimi müşteri memnuniyeti...

1702 Okunma
ana kategoriler

Etimesgut Halı Yıkama Fabrikası İstasyon cad. No: 203 Etimesgut/ANKARA Tel: 0(312) 226 30 29