Etimesgut Yorgan Yıkama İşlemi

Etimesgut Yorgan Yıkama İşlemi
Etimesgut yorgan yıkama fabrikamız öncelikle yorganları temizleme işlemine başlamadan hemen önce var olan inatçı lekeleri çıkarmakla işe başlamayı tavsiye eder. Her hangi bir renk karışma olaylarında karşı dikkatli olunmalıdır. Hemen akabinde de yün yorgan yıkama işlemine geçilmek üzerine yorganlar makinelere yerleştirilirler. Etimesgut yorgan yıkama olarak, yorgan yıkama da bir ikinci konuda yıkanmış olan yün yorganların kurutulması işlemidir.

Bunun neden öyle olduğuna gelecek olursak, yorgan kuru gibi görünebilir fakat tam olarak kurumamıştır. Bu durumun sonucu olarak da kötü kokular ve hatta daha ileri giderek çürümelere neden olabilmektedir. Özetle Etimesgut yorgan yıkama olarak şunu ifade etmek isteriz ki ister elyaf yorgan olsun ister yün yorgan olsun, yorganların tam olarak kurumaları sağlanmalıdır.

Yorgan içerisinde kalan ufacık bir nem bile olsa ilerde büyük sorunlara yol açabilmektedir. Biz Etimesgut halı yıkama ve Etimesgut yorgan yıkama olarak tamamen kurumuş olan yorganlarınızı paketleyerek parfüm kokuları içerisinde adresinize teslim etmekteyiz. Etimesgut yorgan yıkama fabrikamız hijyene büyük önem veren bir firmadır.

Bir de şunu belirtmek isterim ki yorgan yıkama ve battaniye yıkama işlemlerinde makinalar hep aynı yöne doğru sıkma yaptıklarından herhangi bir deformasyon veya kırışma oluşmaz. Etimesgut yorgan yıkama fabrikamızdan çıkan yorganlar tabiri caizse yeni ütülenmiş gibi dümdüz olarak çıkarlar.

Etimesgut yorgan yıkama fabrikamıza ulaştığınız takdirde aynı gün içerisinde kısa bir süre zarfında yorganlarınız alınırlar. Etimesgut yorgan yıkama hijyen ve daimi müşteri memnuniyeti...

Etimesgut Yün Yorgan Yıkama

Etimesgut Yün Yorgan Yıkama
Etimesgut yorgan yıkama fabrikamız Etimesgut yün yorgan yıkama denilince ilk akla gelen firmaların başında gelmektedir. Çünkü bir yorganın lekesini ve kirini temizlemek ne kadar önem gerektiren bir konu ise, yorganın mikroorganizmalardan arındırmak da bir o kadar önem arz eder. Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.

Bir çok yorgan yıkama dan anlamayan halı yıkama fabrikaları da biz Etimesgut halı yıkama ve Etimesgut yorgan yıkama fabrikası gibi yorgan...

Etimesgut Yorgan Yıkama Fabrikası

Etimesgut Yorgan Yıkama Fabrikası
Hemen hemen %90 ımızın kullandığı yorganlarımız evlerimizin vazgeçilmezleri arasındadır. Yorganlarda tıpkı halılar gibi zamanla kirlenmektedir. Yorgan temizliği de en az halı temizliği kadar önemlidir. Hatta daha da önemlidir. Çünkü insanlar yorganlarıyla uyurken, yani en savunmasız oldukları anda sürekli bir temas içerisindedirler. Etimesgut halı yıkama fabrikası olarak Etimesgut yorgan yıkama dada gereken önemi vererek en iyi biçimde yorganlarınızı yıkıyoruz.

Fabrikamız aynı halı yıkama da olduğu gibi yorganlarınızıda parfüm kokuları içerisinde ambalajlanmış...

1
ana kategoriler

Etimesgut Halı Yıkama Fabrikası İstasyon cad. No: 203 Etimesgut/ANKARA Tel: 0(312) 226 30 29