Etimesgut Koltuk Yıkama İşlemi

Etimesgut Koltuk Yıkama İşlemi
Etimesgut koltuk yıkama firmamız, koltuk yıkama makineleriyle koltukların tozlarını emerek tozlarından arındırma işlemini gerçekleştirir. Yıkanacak koltuk ve kanepelerin çeşitli özelliklerine göre en önemlisi kumaşının teknik özelliklerine göre temizlik malzemeleri kullanılır. Gerekli malzemeler seçildikten sonra yıkama işlemine başlanır. İlk yapılacak işlem Etimesgut koltuk yıkama fabrikamızın koltuğumuza özel olarak hazırladığı karışım tatbik edilir. Karışımın etkisini göstermesi için bir süre beklenir. Geçen bu zaman zarfında kirler ve lekeler yumuşayarak büyük bir çoğunluğu temizlenmiş olur.

Artık sadece inatçı lekeler varsa bunlar kalmışsa kalmıştır. Etimesgut koltuk yıkama fabrikamızın şimdi ki işlemi ise bu inatçı lekeleri çıkarma işlemidir. Bu zor lekelerin teknik özelliklerine göre değişen leke çıkarıcılar seçilerek, koltuk kumaşına uygulaması gerçekleştirilir. Çözülme işlemi gerçekleşen lekelerin üzerine kumaşa hiç bir zarar vermeyen bir fırça ile lekeli bu bölge fırçalanarak leke çıkarılır. Artık koltuk veya oturma grubumuzun temizliği yapılmıştır.

En son işlemde kanepemizin son kontrolleri yapılarak, pencereler açılır ve ortam havalandırılır. Etimesgut koltuk yıkama halı yıkamada olduğu gibi deneyimli ekibiyle her an hizmetinizde.

1747 Okunma
ana kategoriler

Etimesgut Halı Yıkama Fabrikası İstasyon cad. No: 203 Etimesgut/ANKARA Tel: 0(312) 226 30 29