Etimesgut Halı Yıkama Kışın Halı Yıkanır mı

etimesgut hal ykama kn hal ykanr m
Etimesgut halı yıkama hizmet alanımız öncelikli olmak kaydıyla, Ankara Etimesgut çevre bölgelerinde de hizmet göstermektedir. Bir çok kullanıcı da şöyle bir izlenim görülmektedir. Kışın halı yıkanmaz, halı sadece yazın veya baharda yıkanır. Tabi bazı bilinçli kesimler hariç olmakla birlikte. Tabi ki bu anlayış tamamen yanlış bir anlayıştır. Bu yanlış anlayışta en büyük etmende halının kurutulmasında problem yaşandığı kanısıdır. Bu nedenle bazı kişiler halısı kirlendiği halde yıkatması gerektiği halde halısını kış aylarında yıkanmayı uygun görmemektedir. Halbuki bu tutum yanlış bir tutumdur.

Elbette ki yaz aylarında halı kurutmak daha rahat ve daha çabuk olmaktadır. Fakat o soğuk kış aylarında da halıyı kurutmak pek ala mümkündür. Hızla ilerleyen teknoloji sayesinde kışın da halı kurutma zannedildiği gibi sorun olmaktan çıkmaktadır. Bu sayede kullanıcıların halısını yıkatmak için yaz aylarını beklemeleri gerekmemektedir. Biz Etimesgut halı yıkama fabrikası olarak bu teknolojik alt yapıya sahip bir firmayız.

Zaten halılar kirlendiği zaman, vakit kaybetmeden yıkanması şarttır. Aksi takdirde bir çok bakterinin üremesine bile sebep olabilmektedir. Özelliklede çocuklar daha savunmasız olduklarından daha fazla risk içindedirler. Bu yüzden Etimesgut halı yıkama fabrikamız kirli halıların bekletilmemesini tavsiye eder. Etimesgut halı yıkama, havalar sıcak veya soğuk demeden halı yıkamaya devam ediyor...

3159 Okunma
ana kategoriler

Etimesgut Halı Yıkama Fabrikası İstasyon cad. No: 203 Etimesgut/ANKARA Tel: 0(312) 226 30 29