Ankara Etimesgut Halı Yıkama

ankara etimesgut hal ykama
Ankara Etimesgut halı yıkama fabrikamız güler yüzlü, dürüst ve en iyi hizmet anlayışını prensip edinmiş bir firmadır. Fabrikamız Etimesgut halı yıkama ve yorgan yıkama, halı ve yorganlarınızı evlerinizden veyahut iş yerlerinizden makbuz vermek suretiyle teslim alır. Ankara Etimesgut Halı Yıkama firmamıza gelmiş olan halılar cins (tür) ve özelliklerine göre sınıflandırma yapılarak uygun görülen tekniklerle yıkanmaları gerçekleştirilirler. Etimesgut halı yıkama fabrikamız halıları son aşamada bile en ince ayrıntısına kadar itina ile kontrol ettikten kısa bir süre sonra halılarınız paketlenip ev ve iş yerlerinize teslim edilmektedir. Firmamız Etimesgut halı yıkama dan en ufak bir memnuniyetsizliğinizde bile, sorununuzu en kısa zamanda memnuniyete dönüştürmeyi garanti etmekteyiz.

Ankara Etimesgut halı yıkama fabrikamıza gelerek halılarınızdaki farkı beraber görebiliriz. Halılarınızı Etimesgut Halı Yıkamaya yıkatarak hem zamanınızı, hem de paranızı boşa harcamamış olursunuz. Ender bulunan halı yıkama firmalarından olan Etimesgut halı yıkama sizin yerinize hijyenik bir biçimde halılarınızı yıkayarak bütçenizi de korumaktadır. Uzman halı yıkama olarak halı yıkama bizim işimiz. Ankara Etimesgut halı yıkama firmamız ücretsiz servis ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışını sunmakta olan bir fabrikadır.

Bu son zamanda halı yıkamadaki talebin yoğunluğuyla birlikte birçok uzman halı yıkama firmalarının yanı sıra oto yıkamacılarda bu işi bilinçsizce, sadece para kazanmak maksadıyla yapmaya başladılar. Halı yıkama sektörüyle ilgili her hangi bir bilgi ve donanıma sahip olmayan bu firmalar, hem kullanıcıları zor durumda bırakıyorlar hem de düzgün halı yıkama fabrikalarına olan güveni de zedelemektedirler. Etimesgut halı yıkama firmamız için güven çok önemlidir. Fabrikamız kusursuza yakın hizmet anlayışından ödün vermeden, sizin için en iyisini yapmaya çalışıyor.

Siz değerli müşterilerimiz ve ailenizin sağlığı bizim için son derece önemlidir. Belki senelerce, kıymet verdiğiniz özenle koruduğunuz halılarınızı, Ankara Etimesgut halı yıkama fabrikası olarak, aynı özeni göstererek hijyen koşulları içerisinde, siz değerli müşterilerimize teslim ediliyor. Tabiî ki güvenin oluşması biraz zaman olan bir durumdur. Fakat sonucu görmeden de karar vermeyiniz. Biz Etimesgut halı yıkama olarak halı yıkama, yorgan yıkama ve battaniye yıkama işinde son derece iddialıyız. İddia ediyoruz, ilk yıkama sonucunda kalacağınız memnuniyetle bir daha ki halı yıkama gereksiniminizde yeniden görüşeceğimize eminiz.

Þirketimiz Etimesgut halı yıkama hava şartları ne olursa olsun her şartta halı yıkama yapabilecek teknik alt yapıya sahip bir firmadır.

Etimesgut halı yıkama bölgeye özel fiyatlarıyla, makina halılarının metrekaresini 2,5 tl den yıkamaktadır. Hizmet alanlarımız: Başta halı yıkama, halıfleks yıkama her türlü dokuma halıları yıkama, milas halı yıkama, shaggy (şagi) halı yıkama ve hemen hemen her evde bir kaç adet bulunan ısparta halısı yıkama ve nepal halısı yıkamayı sayabiliriz. Yeni bünyemize kattığımız yorgan-battaniye yıkama makinamızla da her türlü yün elyaf demeden yorgan yıkama ve battaniye yıkama işlemlerini de garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

5311 Okunma
ana kategoriler

Etimesgut Halı Yıkama Fabrikası İstasyon cad. No: 203 Etimesgut/ANKARA Tel: 0(312) 226 30 29